chci

Proč zvolit RE/MAX

Pár slov o společnosti

Re/max - jedinečný systém obchodu s nemovitosmi

Společnost RE/MAX je největší a nejúspěšnější sítí realitních kanceláří na světě. Byla založena Davem Linigerem v roce 1973 v Denveru, USA. Tehdejší systém, kdy si většina makléřů ponechávala jen 50 % z provize, byl nespravedlivý a makléři byli demotivováni.

Ale protože sám Dave Liniger byl realitní makléř, hledal nový, férový a lepší systém. Výsledkem byl převratný obchodní model zaměřený na úspěch makléřů a majitelů kanceláří. Tento jedinečný systém, který Liniger nazval RE/MAX („real estate maximus“) má dnes více než 120 tisíc realitních makléřů po celém světě a více než 7 tisíc realitních kanceláří.

V České republice působí RE/MAX od roku 2005 a zopakoval zde svůj celosvětový úspěch. Na území ČR působí téměř 120 kanceláří.

Genialita tohoto modelu tkví právě v motivaci makléřů a kanceláří, kteří svůj úspěch a spokojenost vrací tomu nejcennějšímu článku v systému formou nejvyšší kvality poskytovaných služeb, kterým jste právě Vy, náš spokojený klient.

Hlavní důvody proč zvolit RE/MAX

kvalita

Zákazníci jsou pro nás vždy na prvním místě a vždy se snažíme vyjít vstříc vašim požadavkům. Jako jediní vám ručíme za kvalitu našich služeb.

rychlost

RE/MAX má nejšírší celorepublikovou síť poboček a nejširší databázi zájemců o koupi nemovitostí. Proto je prodej nemovitostí rychlejší.

komplexní služby

Široká nabídka našich služeb uspokojí každého zákazníka. RE/MAX poskytuje služby jak v oblasti zajištění hypotéky, tak pravní služby, stěhování i pojištění.

bezpečí

Jelikož je pro nás důvěra klientů další z priorit, zaručujeme jim jistotu a bezpečí. Všechny služby jsou podloženy smlouvami a dohlíží na ně naši advokáti.

Mapa aktuálně prodaných nemovitostí

kde nás najdete

Adresa

RE/MAX Anděl

Ostrovského 253/3

150 00 Praha 5 - Smíchov

Česká republika

Kontakty

Lubomír polášek - realitní makléř

Tel.: +420 725 293 031

E-mail: lubomir.polasek@re-max.cz

Roman Válek - asistent makléře

Tel.: +420 739 371 663

E-mail: roman.valek@re-max.cz